Zeptejte se nás

Než nás budete kontaktovat přečtěte si prosím nejčastější dotazy níže na této stránce. Pokud odpověď nenajdete použijte k dotazu formulář vlevo nebo nás kontaktujte telefonicky.

Telefon: +420 603 457 180 (pracovní dny od 9 – 17 hod.)

Časté otázky

 • Q.Jakým způsobem Fenuprim nejlépe užívat?

  A.Ideální je vzít si 2-3 tobolky cca 5-10 minut před jídlem, které obsahuje sacharidy. Zapít minimálně 200 ml tekutiny, nejlépe vlažné vody. Pokud zapomenete na to vzít tobolky před jídlem lze je užít i s jídlem nebo po něm. Díky vysoké účinnosti Fenuprimu funguje i užití 1 hodinu po jídle – v tom případě je nutné zapít větším množstvím tektiny. Ideální je ovšem užívat těsně před jídlem.

 • Q.Užívala jsem přípravek s chitosanem a na etiketě bylo napsáno, že je třeba ho užít minimálně 1 hodinu před jídlem. Jak je to u Fenuprimu?

  A.Ve Fenurpimu je použit speciálně upravený chitosan – CHITOMAX. Jeho účinek nastupuje již 1 minutu po užití. Fenuprim tak můžete užít bezprostedně před jídlem a přesto bude jeho účinek maximální.

 • Q.Jak rychle a kolik zhubnu?

  A.Záleží na stavu vašeho metabolismu. Pokud jste zvyklá konzumovat mnoho jídel s obsahem sacharidů, tak se účinek může začít projevovat již po 7-10 dnech užívání. Již první dny se ovšem budete cítit lépe, zmizí únava a otupělost obvyklá po konzumaci sachardiových jídel. Celkově lze po měsíci užívání zhubnout 3-6 kg. Nutno dodat bez „jojo“ efektů, tj. trvale.

 • Q.Je potřeba udělat po určité době přestávku v užívání?

  A.Na účinnost to nemá vliv. Fenuprim je čistě přírodní, působí přirozeně na fyziologické pochody v organizmu. Lze ho užívat i dlouhodobě a vždy to bude mít zdravotní prospěch. Zdravotní účinky Fenuprimu jsou komplexní a poznáte to na zvýšené hladině energie, pocitu lehkého těla a kvalitě pleti.

 • Q.Snažím se stravovat racionálně a přesto nehubnu tak jak bych chtěla. Může mně Fenuprim pomoci i v takovém případě?

  A.Mnoho lidí, kteří považují za racionální stravu, která obsahuje velké množství sacharidů. Jedná se o různé cerální směsi, musli apod. Dokonce i takzvané celozrnné směsi, které mnoho lidí snídá s vírou, že dělají pro tělo to nejlepší velmi zvyšují hladinu cukru v krvi, ničí vaší hormonální rovnováhu, odebírají energii a způsobují ukládání tuku a nadváhu. Dlouhodbě pak  přispívají ke vzniku cukrovyk II. typu. I středomořská kuchyně obsahuje mnoho „rychlých“ sacharidů (rýže, brambory, těstoviny). Ke všem těmto potravinám je vhodné a důležité užívat Fenuprim. Skutečně racionální strava obsahující pouze kvalitní bílkoviny a čerstvou zeleninu a ovoce vždy vede k optimální váze.

 • Q.Jaké je maximální možné dávkování Fenuprimu?

  A.Maximální dávka není nijak omezena a nemůže ani uškodit. Pro nejlepší účinek je vhodné nepřekračovat více než 6 tobolek s jedním jídlem. Účinnost Fenuprimu se zvyšuje pokud dosatečně pijete a to nejen při zapití tobolek, ale i po jídle. Nejlepšího výsledku dosáhnete spíše pravidelností v užívání a postupnou úpravou jídleníčku. S Fenuprimem to bude snadné, protože harmonizuje chuť k jídlu a nebude mít tedndenci se přejídat a postupně budete mít přirozeně chuť na zdravé potraviny. Pokud trpíte přehnanou touhou po sladkém, tak i to se postupně s Fenuprimem upraví.

 • Q.Kdo Fenuprim vyrábí a jak je zaručena kvalita použitých bylin?

  A.Fenuprim vyrábí anglická firma Pharmacopea Ltd., která se zaměřuje na výrobu produktů tradiční čínské medicíny. V české republice je na trhu řada jejích produktu z léčivých hub pro značkou Superionherbs. Většina ingrediencí pochází z čistého prostředí Tibetan plateau – jedne z nejčistčích koutů naší planety, který je pod ochranou UNESCO. Fenugreek pochází z podhůří Britské Kolumbie a Chitomax je Švýcarský.

 • Q.Je Fenuprim certifikovaný?

  A.Ano. Fenuprim prošel standartním přihlašovacím řízením ministrestav zdravotnictví České republiky. Všechny jeho složky mají příslušné laboratorní certifikáty.