O Fenuprimu

shadow-ornament

Rychlý a silný účinek Fenuprimu zajišťuje synergické působení pěti přírodních složek.

Pojďme se podívat na jednotlivé složky Fenuprimu trochu podrobněji.

FENUPRIM byl vytvořen podle principů tradiční čínské medicíny. Všech jeho pět složek se při svém účinku podporuje a výsledkem je působení proti ukládání tuku z jídla obsahujícího velké množství sacharidů.

1. Fenugreek

Fenugreek latinsky Trigonella foenum graecum – jedná se o unikátním způsobem zpracované semeno této léčivé rostliny – výsledkem procesu je galatomananová vláknina, která je zcela zbavena odoru typického u běžných produktu z Fenugreeku. Fenugreek použitý ve Fenuprimu má naprosto jedinečný poměr galaktosy k manose a to 1:1 (běžné produkty mají poměr 1:2 – 1:4). Fenuprim je díky tomu až 3x účinější a jeho účinnost je zajištěná už při malých dávkách.

2. Gymnema sylvestre

Gymnema sylvestre – asijská bylinka, která se užívá v arjuvédské medicíně již přes 2000 let k léčbě nadváhy a cukrovky. Snižuje vstřebávání cukrů ze zažívacího traktu až o 50 % a zároveň snižuje chuť na sladké. Gymnema ve Fenuprimu je organicky pěstovaná v oblasti Third Pole, Tibetan Plateau.

3. Chitomax

Chitomax je přírodní chitosan, který účinkuje už za 1 minutu po užití . Má schopnost na sebe vázat veškeré záporně nabité částice jako bakterie a viry a hlavně tuky.  Chitomax je vysoce kvalitní chitosan, který byl speciálním patentovaným postupem upraven tak, aby se zlepšila jeho rozpustnost v žalude č ní kyselin ě a zvýšila jeho schopnost vázat tuky.

4. Cinnamonum bark extrakt

Kůra indonéského skořicovníku
Stále zelený tropických strom. Jeho kůra je léčivá, vyrábí se z ní silice, tinktury, olej. Má kořenně nasládlou chuť a příjemnou vůni, které jí dává zejména obsažená sloučenina cinnamaldehyd. Působí na chuť k jídlu, celkově osvěžuje a podporuje trávení. Pomáhá organismu zvládnout krevní cukr po na sacharidy bohatém jídle a zároveň zlepšuje metabolismus glukózy až 10ti násobně.

5. Kyselina alfalipoová

Kyselina alfa lipoová
Kyselina alfa lipoová (6,8-dithiooktanová), známá také jako vitamín B13, je heterocyklická sloučenina s množstvím velmi důležitých rolí v lidském metabolismu.
Dokáže zvyšovat citlivost buněk na inzulín až o 25 % během pouhých 4 týdnů a zároveň zlepšuje schopnost buněčných membrán odvádět rychleji cukr z krevního řečiště .

Odkud pochází většina ingrediencí

Většina ingrediencí pochází z čistého prostředí Tibetan plateau – jednoho z nejčistčích koutů naší planety, který je pod ochranou UNESCO.

V tomto krátkém videu můžete do nahlédnout do tohoto krásného místa.